بیانیه مأموریت

بیانیه مأموریت مؤسسه خودباوران کوثر

خودباوران کوثر سازمانی مردم نهاد است که در جهت ارتقاء شاخص های فرهنگی کشور و کمک به توسعه همه جانبه و پایدار گام برمی دارد. تبلیغ، گسترش و تعمیق فرهنگ روح بخش اسلام و تأکید بر آرمانهای معنوی – گسترش زمینه مشارکت و مباشرت مردم در امور فرهنگی، هنری، اجتماعی، علمی، ورزشی ـ همگانی نمودن تمامی عرصه های فرهنگی و هنری ـ زمینه سازی برای حضور فعال جوانان و نیروهای متعهد در عرصه های فرهنگی – شناسایی و تربیت استعدادهای درخشان و استفاده از اوقات فراغت جوانان- تلاش در جهت رشد و توسعه فن آوری و کارآفرینی، مهارت آموزی، کاریابی و توسعه سرمایه گذاری هدفمند مأموریت این سازمان است.

و با برگزاری اردوها و برنامه های آموزشی تفریحی- برپایی همایش، سمینار و سخنرانی- حمایت از تهیه و تولید کتاب و محصولات سمعی و بصری- ایجاد دفاتر مشاوره- تحقیق و پژوهش با موضوعات متنوع- برپایی کلاسهای علمی و فنی و حرفه ای- برپایی نمایشگاه- تشکیل گروه های هنری تشکیل تیم های ورزشی و فعالیتهای آموزشی، تبلیغی و ترویجی به دنبال تحقق اهداف خود می باشد.

این سازمان، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیردولتی است و با اتکاء به جلب مشارکتهای مردمی و اجرای پروژه های فرهنگی، اجتماعی و کمکهای داوطلبانه اعضاء در یک محیط صمیمی منابع لازم برای تحقق اهداف خود را فراهم می کند.

خودباوران کوثر نه تنها به جوانان بلکه به تمامی اقشار جامعه خدمات خود را ارائه می دهد و خود را نهاد خدمت و نماد وحدت می داند.

فعالیت، فداکاری، موفقیت، اعتماد به نفس و خودباوری، خلاقیت و نوآوری، یادگیری و بهبود مستمر، فرآیندگرایی، تعهد و مسئولیت پذیری سازمانی، نتیجه گرایی، خدمت رسانی مستمر و بی وقفه و متواضعانه به مردم، شفافیت، اعتمادسازی و پاسخگویی ممتازترین ویژگی های اعضای خودباوران کوثر می باشد.

دکمه بازگشت به بالا