مبارزه با موادمخدر

جشنواره ایده های برتر در زمینه کاهش و کنترل مواد مخدر ۲۹ بهمن ماه برگزار خواهد شد

با اعلام دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: به دلیل اقبال عمومی فراوان و با توجه به مصوبه کمیته اجرایی جشنواره مقرر شد زمان ارسال آثار و زمان برگزاری جشنواره با یک ماه تأخیر در تاریخ ۲۹ بهمن ماه جاری برگزار شود.

“سید احمد حسینی” در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان اظهار کرد: چنانچه علاقه مندان و صاحبان نظران هنوز موفق به ارسال ایده های خود نشده اند، می توانند تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه سال جاری، ایده های خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

وی با بیان اینکه استفاده از ایده های برتر مردمی در روند اجرایی امر مبارزه با مواد مخدر تأثیرگذار خواهد بود، افزود: از تمامی علاقه مندانی که هنوز موفق به ارسال آثار و ایده های خود نشده اند با توجه به تمدید یک ماهه زمان ارسال آثار دعوت می کنیم، تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان ۵ آذر ، نبش آذر ۴، طبقه سوم، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یا خیابان شهید بهشتی، خیابان بهزیستی، بهزیستی ۸ ، مؤسسه خودباوران کوثر ، ارسال نمایند.

حسینی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://siasi.golestanp.ir مراجعه نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا